Unguisan Classic płyn do rekonstrukcji paznokci
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Unguisan Classic płyn do rekonstrukcji paznokci

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Masy do rekonstrukcji paznokciGreppmayer Footcare

W przypadku posiadania zestawu startowego Unguisan Classic SET warto później dokupić sam płyn aktywujący oraz proszek. Produkt zawiera 30 ml i wiąże się z proszkiem Unguisan Classic.Jest chemoutwardzalny, czyli do jego zastosowania nie ma konieczności użycia lampy UV.

Dostępność: W magazynie

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Płyn do rekonstrukcji paznokci!

Opis

W przypadku posiadania zestawu startowego Unguisan Classic SET warto później dokupić sam płyn aktywujący oraz proszek. Produkt zawiera 30 ml i wiąże się z proszkiem Unguisan Classic.


Unguisan Classic to jedna z najstarszych metod rekonstrukcji paznokci akrylem. Metoda ta została wynaleziona oraz opatentowana w 1953 roku przez Niemca Josefa Greppmayera. Jej zastosowanie pozwala na łatwe uzupełnienie ubytków paznokcia i rekonstrukcji nawet dużych fragmentów płytki paznokciowej.


Zastosowanie
Poprzez połączenie dwóch składników (płynu i proszku) uzyskujemy plastyczną masę, która jest wyjątkowo przyjazna w formowaniu. Masa może być dowolnie kształtowana i dopasowana, by uzyskać optymalny kształt zrekonstruowanego paznokcia. Co istotne, Unguisan Classic posiada naturalny kolor, więc proteza paznokcia nie różni się zbytnio od pozostałych, naturalnych paznokci.


Dlaczego warto wykonać rekonstrukcję?
Gdy mamy do czynienia z ubytkiem paznokcia, tkanki miękkie, okalające paznokieć, powoli zajmują miejsce płytki paznokciowej. By tego uniknąć, chroniąc dodatkowo odsłonięte łożysko, należy wykonać rekonstrukcję paznokcia. Protezę paznokcia szczególnie warto zastosować w przypadku paznokci pourazowych. Masa zrasta się razem z paznokciem, nie blokując wzrostu nowego, zdrowego paznokcia.


Cechy metody Unguisan Classic
Metoda Unguisan Classic jest bardzo ekonomiczna. Przy pomocy jednego proszku i płynu (aktywatora) jesteśmy w stanie wykonać od 30 do 40 rekonstrukcji. Unguisan Classic jest chemoutwardzalny, co oznacza, że do jego zastosowania nie ma konieczności użycia lampy UV. 

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaGreppmayer Footcare
Pojemność30 ml
Przeznaczeniedo paznokci


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Zadowolenie