Uchwyt do dłutka okrągły
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Uchwyt do dłutka okrągły

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Dłutka i uchwytyFirst BladesProdukty do zabiegu

Okrągły uchwyt do dłutka jest wykonany z jakościowej stali nierdzewnej. Przeznaczony jest do mocowania wszystkich rozmiarów dłutek podologicznych First Blades. Mocowanie jednorazowego dłutka podologicznego odbywa się poprzez dokręcenie (zaciśnięcie) dłutka w mocowaniu.

Dostępność: W magazynie

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Pasuje do dłutek First Blades

Opis

Okrągły uchwyt do dłutka jest wykonany z jakościowej stali nierdzewnej. Przeznaczony jest do mocowania wszystkich rozmiarów dłutek podologicznych First Blades.


W przypadku uchwytu okrągłego mocowanie jednorazowego dłutka podologicznego odbywa się poprzez dokręcenie (zaciśnięcie) dłutka w przedniej części.


Dezynfekcja i sterylizacja
Każdorazowo po wykonanym zabiegu narzędzie powinno przejść pełen proces od mycia po sterylizację. Przed rozpoczęciem mycia, należy usunąć ręcznie przy pomocy jednorazowej ściereczki, ręcznika papierowego lub szczoteczki ewentualne zanieczyszczenia tj. pozostałości tkanek, pył lub inne zabrudzenia.


Pierwszym etapem procesu czyszczenia jest mycie narzędzia. Rekomendowane jest użycie do tego celu myjki ultradźwiękowej.


Kolejnym etapem jest sterylizacja. Narzędzie po uprzednim myciu, dezynfekcji i suszeniu, należy poddać procesowi sterylizacji przy użyciu urządzeń i w warunkach zgodnych z obowiązującymi normami.


Zalecana metoda sterylizacji to sterylizacja parą wodną w nadciśnieniu w temperaturze 134° Celsjusza (nie przekraczać 200°). Minimalny czas sterylizacji to 15 minut, czas suszenia pakietu to 20 minut

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaFirst Blades
Zastosowaniedo usuwania odcisków i brodawek, do opracowania rozpadlin i pękających pięt
Liczba1 sztuka


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Zadowolenie
Jakość
Cena