Chifa szczypce okrągłe do aktywacji klamer
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Chifa szczypce okrągłe do aktywacji klamer

Oceń ten produkt jako pierwszy

Szczypce okrągłe do aktywacji klamer, wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, są niezbędnym narzędziem dla każdego specjalisty czy to podologa, czy kosmetologa, który pracuje z klamrami ortonyksyjnymi.

Dostępność: Czekamy na dostawę

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Do formowania klamer drutowych!

Opis

Szczypce okrągłe do aktywacji klamer, wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej firmy Chifa, są niezbędnym narzędziem dla każdego specjalisty, czy to podologa, czy kosmetologa, który zajmuję się korekcją wrastających paznokci za pomocą klamer ortonyksyjnych.


Szczypce, dzięki profesjonalnie wyprofilowanym ramionom, są niezastąpione podczas profilowania drutu, służącego do formowania klamer drutowych, nadając mu pożądany kształt.


Szczypce znajdują również zastosowanie przy zakładaniu klamer metalowo-plastykowych np. Systemu Onyclip. Wykorzystujemy wtedy je do aktywacji takiej klamry, czyli nadania jej odpowiedniego wygięcia.


Szczypce zostały zaprojektowane tak, aby można było nimi wyginać drut do grubości 0,4 mm. Z racji specyfiki pracy nie posiadają sprężyny.


Dezynfekcja i sterylizacja
Każdorazowo po wykonanym zabiegu narzędzie powinno przejść pełen proces od mycia po sterylizację. Przed rozpoczęciem mycia, należy usunąć ręcznie przy pomocy jednorazowej ściereczki, ręcznika papierowego lub szczoteczki ewentualne zanieczyszczenia tj. pozostałości tkanek, pył lub inne zabrudzenia.


Pierwszym etapem procesu czyszczenia jest mycie narzędzia. Rekomendowane jest użycie do tego celu myjki ultradźwiękowej.


Kolejnym etapem jest sterylizacja. Narzędzie po uprzednim myciu, dezynfekcji i suszeniu, należy poddać procesowi sterylizacji przy użyciu urządzeń i w warunkach zgodnych z obowiązującymi normami.


Zalecana metoda sterylizacji to sterylizacja parą wodną w nadciśnieniu w temperaturze 134° Celsjusza (nie przekraczać 200°). Szczypce mogą być również sterylizowana w 121°. Minimalny czas sterylizacji to 15 minut, czas suszenia pakietu to 20 minut.


Gwarancja
Każde narzędzie objęte jest roczną gwarancją producencką. Producent gwarantuje, że produkt jest wolny od wszelkich wad i defektów w materiale i wykonawstwie. Gwarancja nie obejmuje:  • zużycia wynikającego z normalnego toku eksploatacji

  • niewłaściwego stosowania, niezgodnego z przeznaczeniem

  • mechanicznego uszkodzenia lub nadmiernego przeciążenia

  • uszkodzeń korozyjnych (powstałymi z agresywnymi substancjami chemicznymi)

  • niewłaściwego czyszczenia i sterylizacji

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaChifa


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Zadowolenie