Busch 11 RS 012 frez ze stali nierdzewnej różyczka z nacięciami poprzecznymi
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Busch 11 RS 012 frez ze stali nierdzewnej różyczka z nacięciami poprzecznymi

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy staloweBusch
Różyczki stalowe z nacięciami poprzecznymi to najlepsze frezy do usuwania odcisków w wale paznokciowym lub pod paznokciem w obrębie naturalnej płytki. Dodatkowe poprzeczne nacięcia zwiększają powierzchnię tnącą części roboczej frezu.
Inne warianty:

Dostępność: W magazynie

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Do usuwania odcisków w wale paznokciowym!

Opis

Różyczki stalowe z nacięciami poprzecznymi to najlepsze frezy do usuwania odcisków wale paznokciowym lub pod paznokciem w obrębie naturalnej płytki. Doskonale sprawdzają się również do pracy na paznokciach grzybiczych i do punktowego usuwania zrogowaceń. Dodatkowe poprzeczne nacięcia zwiększają powierzchnie tnącą części roboczej frezu, co umożliwia szybką i efektywną pracę.


Zastosowanie
Różyczki z nacięciami poprzecznymi są przeznaczone do:  • dokładnego i bezpiecznego usuwania odcisków w wale paznokciowym i pod paznokciem

  • usuwania miejsc zajętych grzybicą na paznokciach

  • punktowego usuwania zrogowaceń


Materiał
Frezy wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Różyczki stalowe, tak jak wszystkie frezy z naszej oferty, są wykonane przez markę Busch. Spełniają międzynarodowe normy zarządzania jakością ISO 9001: 2008. Najwyższej jakości produkty medyczne i innowacyjne rozwiązania pozwalają na przeprowadzenie zabiegu podologicznego bardziej efektywnie i dokładanie.


Nacięcia
Różyczki stalowe mają pionowe nacięcia, które są równomierne rozłożone na całej części roboczej frezu. Dodatkowe poprzeczne nacięcia zwiększają powierzchnię tnącą, dzięki czemu praca tymi frezami jest szybsza i bardziej precyzyjna.


Kształt
Różyczki stalowe mają formę kuleczki z nacięciami – swoim kształtem przypominają różyczkę. W zależności od wariantu, który wybierzesz średnica frezu w najgrubszym miejscu może wynieść od 0,9 mm do 2,3 mm. Elementy tnące są równomierne rozłożone, co umożliwia precyzyjną pracę.


Inne cechy:


Średnica
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 11RS 009 mamy do czynienie z frezem o średnicy 0,9 mm, 11RS 010 – 1 mm, 11RS 012 – 1,2 mm, 11RS 014 – 1,4 mm, 11 RS 016 – 1,6 mm, 11RS 018 – 1,8 mm, 11RS 021 – 2,1 mm i 11RS 023 – 2,3 mm.


Średnica trzpienia
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35 mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku


Obroty
Zalecane obroty w przypadku frezów stalowych różyczek z nacięciami poprzecznymi to od 20 000 do 30 000 obrotów.


Bezpieczeństwo i użytkowanie
Różyczki stalowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z hartowanej stali nierdzewnej. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaBusch
Średnica012
Zastosowaniedo usuwania odcisków i brodawek, do opracowania rozpadlin i pękających pięt
Liczba1 sztuka


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Zadowolenie
Jakość