O firmie

Kerpro to coś więcej niż sklep podologiczny. Z wielką uwagą dobieramy dostawców, po to, by móc zaoferować sprawdzone i skuteczne produkty. Stale poszerzamy ofertę, aby móc odpowiedzieć na każdą Waszą potrzebę i wspólnie rozwijać rynek podologii w Polsce. Wierzymy, że tylko razem możemy osiągać więcej.

Firmę Kerpro tworzą ludzie, którzy od lat dbają o rozwój podologii w Polsce. Nasza codzienna praca opiera się na dwóch założeniach: stałe budowanie i poszerzanie oferty najlepszych specjalistycznych preparatów, kosmetyków, narzędzi i sprzętu oraz nieustanne doradztwo i wsparcie na wszystkich etapach pracy naszych Klientów. Wierzymy, że tylko takie połączenie umożliwia rozwój i kształtowanie świadomości w tak ważnej sprawie, jaką jest profesjonalna opieka podologiczna.

Oferujemy szeroki asortyment produktów, który nieustannie poszerzamy. Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty, przed wprowadzenie do sprzedaży, są testowane w gabinetach podologicznych i pedicure w całej Polsce. Współpracujemy z największymi zagranicznymi firmami, zaopatrującymi gabinety na całym świecie. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz zarówno do pracy w gabinecie, jak i do pielęgnacji domowej.

Organizujemy cykliczne spotkania Podologia w Praktyce, którym przyświeca idea dyskusji zamiast monologu prowadzącego. Możesz nas również spotkać na największych targach organizowanych w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Tam poznasz nas osobiście i przekonasz się, że naszym celem nie jest sprzedać wszystko, a jedynie to, co dobre sprawdzone i skuteczne.

Każdego dnia dbamy o to, by w naszej ofercie znalazło się wszystko, co niezbędne do profesjonalnej pielęgnacji stóp, dłoni czy paznokci. Od sprzętu po narzędzia, kosmetyki i preparaty. Stale obserwujemy rynek i wprowadzamy do oferty tylko asortyment najwyższej jakości. Dzięki temu wiesz, że znajdziesz u nas najlepsze produkty – zaoszczędzisz cenny czas i zyskasz partnera, któremu będziesz mógł ufać.

Ewa i Marcin Bieleccy – założyciele firmy Kerpro

Od ponad 10 lat dbają o rozwój podologii w Polsce, podejmując szereg działań, mających na celu kształtowanie świadomości w zakresie profesjonalnej opieki podologicznej. Współpracują z największymi zagranicznymi firmami, zaopatrującymi gabinety podologiczne i kosmetyczne na całym świecie: Baehr, Prontomed, Cuxson, Aesculap Chifa i wielu innych. Pomysłodawcy i organizatorzy cyklicznych spotkań Podologia w Praktyce – największego tego typu wydarzenia, skupiającego specjalistów z całej Polski.

Paulina
Kowalewska

Odpowiedzialna za obsługę i kontakt z klientami. Zajmuje się organizacją warsztatów i kursów indywidualnych.

Agnieszka
Korczyńska

Odpowiedzialna za działania z zakresu komunikacji i promocji oraz akcje wizerunkowo-sprzedażowe.

Andrzej
Piotrowski

Prowadzi warsztaty w Kerpro. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywał m.in. podczas indywidualnej praktyki podologicznej w Niemczech (Brigitte Rathenow). Wykładowca kongresowy, autor specjalistycznych artykułów z zakresu podologii.

Coś więcej niż sklep podologiczny

Kerpro to coś więcej niż sklep podologiczny. Z wielką uwagą dobieramy dostawców, po to, by móc zaoferować sprawdzone i skuteczne produkty. Mocno współpracujemy z branżą medyczną, fizjoterapeutyczną i innymi, którzy zaopatrują największe ośrodki w Polsce i również przyczyniają się do rozwoju podologii. W naszej branży liczy się nie tylko najwyższej jakości produkt, ale to, co możemy dostać „więcej”.

Dlatego prowadzimy działania, które pozwolą Ci dostawać jeszcze więcej niż dotychczas. Dzięki temu, że stale poszerzamy ofertę, możemy dopasować ją do każdej Twojej potrzeby. W naszym sklepie możesz znaleźć gotowe zestawy. Zebrane w jednym miejscu narzędzia i produkty to gwaranacja Twojego komfortu i oszczędności czasu. Jeśli masz wątpliwości, co kupić i co tak naprawdę jest Ci potrzebne, jesteśmy do Twojej dyspozycji. W Kerpro wszystko znajdziesz w jednym miejscu – jeden telefon, jedna wizyta na stronie czy w sklepie rozwiąże problem.

Kerpro poleca