Lukas GT Special nośnik do kapturków 7
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Lukas GT Special nośnik do kapturków 7

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Nośniki do kapturków Lukas

Nośnik do kapturków Lukas GT-Special posiada nowy, opatentowany system odprowadzania ciepła. Najwyższa jakość nośników do kapturków ściernych została teraz jeszcze bardziej ulepszona!

Inne warianty:

Dostępność: W magazynie

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Sterylizacja bez ograniczeń!

Opis

Nośnik do kapturków Lukas GT-Special posiada nowy, opatentowany system odprowadzania ciepła. Najwyższa jakość nośników do kapturków ściernych gwarantowana przez niemieckiego producenta firmę Lukas, teraz została jeszcze bardziej ulepszona!


Innowacyjny nośnik pełen zalet


Najważniejsze cechy:  • Ulepszone chłodzenie dzięki opatentowanej funkcji odprowadzania ciepła, zapewniającej dłuższą żywotność narzędzia i bardziej przyjemne zabiegi.

  • Korpus wykonany z poliuretanu o niezmiennych właściwościach nawet po wielu zastosowaniach - bez efektu zużycia, trwale elastyczny, dający się dłużej przechowywać.

  • Sterylizacja w autoklawach bez ograniczeń.

  • Dzięki wyjątkowemu nowemu materiałowi brak nacięć: nośnik jest mniej podatny na zabrudzenia i dzięki temu łatwiejszy do czyszczenia.

  • W przypadku używania kapturków SK-Thermo jeszcze dokładniejsze i szybsze wskazania temperatury.


GT-SPECIAL lepsze chłodzenie


Przełomową zaletą nośnika Lukas GT Special jest lepsze chłodzenie wynikające ze zwiększonej przewodności cieplnej dodatków zawartych w korpusie PU. Opatentowane odprowadzanie ciepła zapewnia szybsze schładzanie. Ciepło jest po prostu przez trzpień uwalniane do otoczenia. Skutkuje to dłuższą żywotnością narzędzia oraz jeszcze przyjemniejszym odczuciem podczas zabiegu dla pacjentki/ pacjenta.Materiał
Trzpień nośnika wykonany jest ze stali nierdzewnej, co oznacza, że narzędzie może być również wielokrotnie używane na mokro. Brak powstawania rdzy i korozji.  


Część, na którą nasadzamy jednorazowy kapturek ścierny, wykonany został z poliuretanu o niezmiennych właściwościach nawet po wielu zastosowaniach - bez efektu zużycia, trwale elastyczny, dający się dłużej przechowywać. Unikalny kształt nośnika sprawia, że nałożony kapturek ścierny nie przesuwa się na nośniku w trakcie pracy.


Dzięki nowym właściwościom materiału, nie ma już nacięć. Kapturek może być łatwo wymieniany i dzięki rozszerzaniu się materiału PU jest mocno osadzony podczas pracy. Ponadto, dzięki gładkiej powierzchni, nośnik jest mniej podatny na zabrudzenia, gdyż resztki naskórka nie gromadzą się w szczelinach. O wiele łatwiejsze i absolutnie bezproblemowe jest teraz jego czyszczenie.


Kształt
Nośniki do kapturków ściernych mają kształt walcowo-kulisty.


Bezpieczeństwo
Nośnik do kapturków ściernych nadaje się do dezynfekcji oraz do sterylizacji.  Ze względu na specyfikę materiału możliwa jest sterylizacja w autoklawie bez ograniczeń temperatur.


Nawet po wielu zastosowaniach i cyklach sterylizacji w autoklawie nie występują efekty zużycia. Nośnik pozostaje trwale elastyczny i zachowuje swoje cechy. Ponadto, produkt może być przechowywany przez dłuższy okres czasu (jeśli unika się bezpośredniego działania promieni słonecznych).


Uwagi
Wkładając nośnik do frezarki, zawsze pamiętaj, by wcześniej założyć kapturek ścierny na nośnik. Gdy nośnik jest już w uchwycie do mikrosilnika i, używając siły, nakładamy kapturek ścierny, wlot do mikrosilnika może ulec uszkodzeniu.


Dostępne rozmiary i zalecane obroty
Nośniki do kapturków ściernych dostępne są w trzech średnicach:  • 7 milimetrów – zalecane obroty do 20 000/ minutę

  • 10 milimetrów – zalecane obrotu do 15 000/ minutę

  • 13 milimetrów – zalecane obroty do 10 000/ minutę

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaLukas
Średnica7 mm
Zastosowaniedo usuwania odcisków i brodawek


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Zadowolenie