Frez szczelinowy 39 RS 009
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez szczelinowy 39 RS 009

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy staloweBusch
Frez szczelinowy jest przeznaczony do pracy w wale paznokciowym. Smukły, podłużny kształt i umiejscowione na całej długości i szerokości nacięcia umożliwiają bezpieczne i skuteczne usuwanie naskórka.
Inne warianty:

Dostępność: W magazynie

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Do pracy w wale paznokciowym!

Opis

Frez szczelinowy jest przeznaczony do pracy w wale paznokciowym. Smukły, podłużny kształt i umiejscowione na całej długości i szerokości nacięcia umożliwiają bezpieczne i skuteczne usuwanie naskórka.


Zastosowanie
Frezy szczelinowe są przeznaczone do pracy w wale paznokciowym, do bezpiecznego i skutecznego usuwania naskórka.


Materiał
Frezy wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Frezy próżniowe z koroną, tak jak wszystkie frezy z naszej oferty, są wykonane przez markę Busch. Spełniają międzynarodowe normy zarządzania jakością ISO 9001: 2008. Najwyższej jakości produkty medyczne i innowacyjne rozwiązania pozwalają na przeprowadzenie zabiegu podologicznego bardziej efektywnie i dokładanie.


Nacięcia
Nacięcia frezów szczelinowych zostały umiejscowione wzdłuż całej części roboczej. W połączeniu z podłużnym kształtem umożliwia to precyzyjną pracę.


Kształt
Frez szczelinowy ma kształt bardzo smukłego walca, wzdłuż którego umieszczone poprzeczne nacięcia. Taka forma zapewnia precyzyjną i bezpieczną pracę w obrębie wałów paznokciowych.


Inne cechy:


Średnica
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 39RS 009 mamy do czynienie z frezem o średnicy 0,9 mm, 39RS 010 – 1 mm, 39RS 012 – 1,2 mm, 39RS 014 – 1,4 mm, 39RS 016 – 1,6 mm, 39RS 018 – 1,8 mm.


Średnica trzpienia
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35 mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku


Obroty
Zalecane obroty w przypadku frezów szczelinowych do 40 000 obrotów.


Bezpieczeństwo i użytkowanie
Frezy szczelinowe są wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, z hartowanej stali nierdzewnej. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaBusch
Średnica009
Zastosowaniedo usuwania zrogowaceń z wału paznokciowego
Liczba1 sztuka


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Zadowolenie
Jakość