Frez próżniowy z koroną 224 RS 018
Bestseller
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez próżniowy z koroną 224 RS 018

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy staloweBusch
Frez próżniowy z koroną to idealny wybór dla początkujących specjalistów. Powierzchnia tnąca w kształcie korony umożliwia bezpieczne usuwanie odcisków i dużą kontrolę. Frez wykonany jest z hartowanej stali nierdzewnej.
Inne warianty:

Dostępność: Czekamy na dostawę

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Do bezpiecznego usuwania odcisków!

Opis

Frez próżniowy z koroną to idealny wybór dla początkujących specjalistów. Powierzchnia tnąca w kształcie korony umożliwia bezpieczne usuwanie odcisków i dużą kontrolę. Frezy wykonane są z hartowanej stali nierdzewnej.


Zastosowanie
Frezy próżniowe z koroną są przeznaczone do usuwanie odcisków.


Materiał
Frezy wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Frezy próżniowe z koroną, tak jak wszystkie frezy z naszej oferty, są wykonane przez markę Busch. Spełniają międzynarodowe normy zarządzania jakością ISO 9001: 2008. Najwyższej jakości produkty medyczne i innowacyjne rozwiązania pozwalają na przeprowadzenie zabiegu podologicznego bardziej efektywnie i dokładanie.


Nacięcia
Korona – powierzchnia tnąca frezu próżniowego, przeznaczonego do usuwania odcisków, znajduje się na główce części roboczej. Ostre ząbki, które szarpią skórę, umożliwiają bezpieczną pracę. Dlatego frezy próżniowe z koroną to idealny wybór dla początkujących specjalistów.


Kształt
Frez próżniowy z koroną ma kształt bardzo smukłego walca, zakończonego ostrą koroną, co umożliwia bezpieczne usuwanie odcisków. Tnąca część frezy – korona, szarpie skórę, co daje operatorowi większą kontrolę niż w przypadku frezów próżniowych ze skalpelem.


Inne cechy:


Średnica
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 224RS 018 mamy do czynienie z frezem o średnicy 1,8 mm, 224RS 023 – 2,3 mm, 224RS 027 – 2,7 mm.


Średnica trzpienia
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35 mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku


Obroty
Zalecane obroty w przypadku frezów próżniowych to 40 000 obrotów.


Bezpieczeństwo i użytkowanie
Frezy próżniowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z hartowanej stali nierdzewnej. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaBusch
Średnica018
Zastosowaniedo usuwania odcisków i brodawek


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Zadowolenie