Frez próżniowy płaski 225 RS 023
Bestseller
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez próżniowy płaski 225 RS 023

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy staloweBusch
Frez próżniowy, zwany także trepanem, to wykonany z hartowanej stali nierdzewnej frez do usuwania odcisków. Ze względu na ostrą powierzchnię tnącą zalecany jest do stosowania przez doświadczonych specjalistów.
Inne warianty:

Dostępność: W magazynie

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Do usuwanie odcisków i brodawek wirusowych!

Opis

Frez próżniowy, zwany także trepanem, to wykonany z hartowanej stali nierdzewnej frez do usuwania odcisków. Ze względu na ostrą powierzchnię tnącą zalecany jest do stosowania przez doświadczonych specjalistów.


Zastosowanie
Frezy próżniowe ze skalpelem są przeznaczone do usuwanie odcisków, modzeli i mocno zrogowaciałych bruzd na skórze (np. pękające pięty).


Materiał
Frezy wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Frezy próżniowe z koroną, tak jak wszystkie frezy z naszej oferty, są wykonane przez markę Busch. Spełniają międzynarodowe normy zarządzania jakością ISO 9001: 2008. Najwyższej jakości produkty medyczne i innowacyjne rozwiązania pozwalają na przeprowadzenie zabiegu podologicznego bardziej efektywnie i dokładanie.


Nacięcia
Ostra, płaska powierzchnia tnąca frezy próżniowego, przeznaczonego do usuwania odcisków, znajduje się na główce części roboczej. Ten rodzaj frezy próżniowego jest przeznaczony dla doświadczonych specjalistów.


Kształt
Frez próżniowy ze skalpelem ma kształt bardzo smukłego walca, zakończonego ostrą powierzchnią tnącą, co umożliwia szybkie usuwanie odcisków. Należy jednak pamiętać, że praca tym frezem wymaga dużego doświadczenia i pewnej ręki operatora.


Inne cechy:


Średnica
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 225RS 018 mamy do czynienie z frezem o średnicy 1,8 mm, 225RS 023 – 2,3 mm, 225RS 027 – 2,7 mm.


Średnica trzpienia
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35 mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku


Obroty
Zalecane obroty w przypadku frezów próżniowych do 40 00 obrotów.


Bezpieczeństwo i użytkowanie
Frezy próżniowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z hartowanej stali nierdzewnej. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaBusch
Średnica023
Zastosowaniedo usuwania odcisków i brodawek


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Zadowolenie
Jakość