Frez diamentowy 818 050
Bestseller
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez diamentowy 818 050

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy diamentoweBusch

Frez diamentowy 818 idealnie sprawdzi się do cięcia płytki paznokciowej. W przypadku zgrubiałego, długiego paznokcia będzie działał jak piła, którą w szybki i skuteczny sposób możemy obciąć płytkę paznokciową.

Dostępność: W magazynie

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Popularna tarcza do cięcia paznokci!

Opis

Frez diamentowy 818 o średnicy 5 milimetrów to skuteczna broń w rękach specjalisty. Idealnie sprawdzi się do cięcia płytki paznokciowej, której nie dają rady nawet najlepsze cęgi. W przypadku zgrubiałego, długiego paznokcia frez 818 będzie działał jak piła, którą w szybki i skuteczny sposób możemy obciąć płytkę paznokciową.  


Zastosowanie
Frez diamentowy 818 ze średnim nasypem jest przeznaczony do skracania i szlifowania płytki paznokciowej.


Materiał
Frezy diamentowe dzięki temu, że pokryte są kilkoma warstwami pyłu diamentowego, cechuje wysoka jakość i trwałość. Gwarantuje to komfortową pracę przez długi czas. Na początku procesu produkcyjnego frezów diamentowych odlewana jest forma, która określa kształt. Forma jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Następnie, pod ciśnieniem, w specjalnej komorze, maszyna nasypuje na frez opiłki diamentów o różnej gradacji. Doskonała rotacja frezów, czyli ruch obrotowy wokół własnej osi, umożliwiają precyzyjną pracę. Frezy diamentowe, tak jak wszystkie frezy marki Busch, dostępne w naszej ofercie, mają centralnie umiejscowioną oś, dzięki czemu wszelkie drgania podczas pracy są skutecznie wyeliminowane.


Nacięcie
Frezy diamentowe nie mają widocznych nacięć. Element tnący został umiejscowiony na wierzchniej części frezów w postaci średniego nasypu diamentowych opiłków.


Kształt
Frez diamentowy 818 ma kształt bardzo krótkiego walca – tarczy.  


Inne cechy:


Średnica
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 818 050 mamy do czynienie z frezem o średnicy 5 mm.


Średnica trzpienia
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35 mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku m.in.: Baehr, Gerlach, Orthofex, Promed, Raue, Ruck, Süda, Xenox.


Obroty
Zalecane obroty w przypadku frezów diamentowych do 30 000 obrotów.


Bezpieczeństwo i użytkowanie
Frezy diamentowe są wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji. Nie rdzewieją, dzięki temu można nimi pracować przez wiele lat. Mają wszechstronne zastosowanie. Można nimi pracować zarówno w pracy na sucho, jak i na mokro.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaBusch
Średnica050
Zastosowaniedo paznokci, do skracania płytki paznokciowej, do szlifowania płytki paznokciowej
Nasypśredni


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Zadowolenie
Jakość