Frez diamentowy 5893 050
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez diamentowy 5893 050

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy diamentoweBusch
Frez diamentowy 5893 z super grubym nasypem bardzo skutecznie i szybko usunie zrogowaciałe warstwy paznokcia. Tym frezem efektywnie opracujemy przerośnięty, w wyniku zakażenia grzybiczego lub pourazowo, paznokieć.

Dostępność: W magazynie

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Skuteczna praca na zgrubiałych paznokciach!

Opis

Frez diamentowy 5893 z super grubym nasypem bardzo skutecznie i szybko usunie zrogowaciałe warstwy paznokcia. Gdy paznokieć jest przerośnięty, w wyniku zakażenia grzybiczego lub pourazowo, frezem 5893 jesteśmy w stanie bardzo efektywnie go opracować. Ponadto kształt zaokrąglonego stożka jest bezpieczny dla obrąbka naskórka, więc frez nadaje się do szczegółowego opracowania paznokci.


Zastosowanie


Frez diamentowy 5893 z super grubym nasypem jest przeznaczony do opracowania zgrubiałych paznokci.


Materiał


Frezy diamentowe dzięki temu, że pokryte są kilkoma warstwami pyłu diamentowego, cechuje wysoka jakość i trwałość. Gwarantuje to komfortową pracę przez długi czas. Na początku procesu produkcyjnego frezów diamentowych odlewana jest forma, która określa kształt. Forma jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Następnie, pod ciśnieniem, w specjalnej komorze, maszyna nasypuje na frez opiłki diamentów o różnej gradacji. Doskonała rotacja frezów, czyli ruch obrotowy wokół własnej osi, umożliwiają precyzyjną pracę. Frezy diamentowe, tak jak wszystkie frezy marki Busch, dostępne w naszej ofercie, mają centralnie umiejscowioną oś, dzięki czemu wszelkie drgania podczas pracy są skutecznie wyeliminowane.


Nacięcie


Frezy diamentowe nie mają widocznych nacięć. Element tnący został umiejscowiony na wierzchniej części frezów w postaci super grubego nasypu diamentowych opiłków.


Kształt


Frez diamentowy 5893 ma kształt zaokrąglonego stożka.


Inne cechy:


Średnica
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 5893 050 mamy do czynienie z frezem o średnicy 5 mm, natomiast frez 5893 060 ma średnicę 6 mm.


Średnica trzpienia
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35 mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku


Obroty
Zalecane obroty w przypadku frezów diamentowych 5893 to zakres do 30 000 obrotów.


Bezpieczeństwo i użytkowanie
Frezy diamentowe są wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji. Nie rdzewieją, dzięki temu można nimi pracować przez wiele lat. Mają wszechstronne zastosowanie. Można nimi pracować zarówno w pracy na sucho, jak i na mokro.


 

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaBusch
Średnica050
Zastosowaniedo paznokci, do zgrubiałych i grzybiczych paznokci
Nasypsuper gruby


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Zadowolenie
Jakość