Frez diamentowy 5840 060
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez diamentowy 5840 060

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy diamentoweBusch
Frezy 5840 idealnie sprawdzą się do spiłowywania zgrubiałej warstwy paznokci. Możliwość wybory spośród dwóch średnic – 60 mm i 105 mm – powala na dopasowanie odpowiedniej wielkości frezu do zapotrzebowania.

Dostępność: Czekamy na dostawę

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Gruboziarnisty walec!

Opis

Walce diamentowe należą do ulubionych frezów specjalistów zajmujących się stopami. Bardzo gruby nasyp gwarantuje skuteczną pracę. Frezy 5840 idealnie sprawdzą się do spiłowywania zgrubiałej warstwy paznokci. Możliwość wybory spośród dwóch średnic – 60 mm i 105 mm – powala na dopasowanie odpowiedniej wielkości frezu do zapotrzebowania.


Zastosowanie


Frez diamentowy 5840 z super grubym nasypem jest przeznaczony do opracowania zgrubiałych paznokci.


Materiał


Frezy diamentowe dzięki temu, że pokryte są kilkoma warstwami pyłu diamentowego, cechuje wysoka jakość i trwałość. Gwarantuje to komfortową pracę przez długi czas. Na początku procesu produkcyjnego frezów diamentowych odlewana jest forma, która określa kształt. Forma jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Następnie, pod ciśnieniem, w specjalnej komorze, maszyna nasypuje na frez opiłki diamentów o różnej gradacji. Doskonała rotacja frezów, czyli ruch obrotowy wokół własnej osi, umożliwiają precyzyjną pracę. Frezy diamentowe, tak jak wszystkie frezy marki Busch, dostępne w naszej ofercie, mają centralnie umiejscowioną oś, dzięki czemu wszelkie drgania podczas pracy są skutecznie wyeliminowane.


Nacięcie


Frezy diamentowe nie mają widocznych nacięć. Element tnący został umiejscowiony na wierzchniej części frezów w postaci super grubego nasypu diamentowych opiłków.


Kształt


Frez diamentowy 5840 ma kształt walca.


Inne cechy:


Średnica
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 5840 060 mamy do czynienie z frezem o średnicy 6mm, natomiast frez 5840 105 ma średnicę 10,5mm.  


Średnica trzpienia
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35 mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku


Obroty
Zalecane obroty w przypadku frezów diamentowych 5840 060 to zakres do 30 000 obrotów, frez 5840 105 – 15 000 obrotów.


Bezpieczeństwo i użytkowanie
Frezy diamentowe są wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji. Nie rdzewieją, dzięki temu można nimi pracować przez wiele lat. Mają wszechstronne zastosowanie. Można nimi pracować zarówno w pracy na sucho, jak i na mokro.


 

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaBusch
Średnica060
Zastosowaniedo paznokci, do skracania płytki paznokciowej, do zgrubiałych i grzybiczych paznokci
Nasypsuper gruby


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Zadowolenie
Jakość