Dlaczego warto?


Teoria spotyka się z praktyką

W Kerpro dbamy o to, by każda osoba wchodząca lub działająca już w świecie podologii mogła nieustannie się rozwijać, pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności, a dzięki temu skutecznie pomagać swoim pacjentom. Każdego dnia podejmujemy działania umożliwiające realizację tych celów. Organizujemy warsztaty, będące harmonijnym połączeniem wiedzy teoretycznej z umiejętnościami praktycznymi. Jesteśmy pomysłodawcami i organizatorami cyklicznych spotkań Podologia w Praktyce – największego tego typu wydarzenia, skupiającego specjalistów z całej Polski. Spotkaniu przyświeca idea dyskusji zamiast monologu prowadzącego.


Nowy wymiar współpracy

Kerpro to coś więcej niż sklep podologiczny. Pojęcie „zakupów” zamieniamy na „współpracę”. Doradzamy przy wyborze wyposażania, narzędzi, kosmetyków czy codziennych materiałów zużywalnych, niezbędnych w Twoim gabinecie. Naszym celem nie jest sprzedać wszystko, a jedynie to, co najlepsze, sprawdzone, skuteczne i co najważniejsze potrzebne do rozwoju i stabilnej pracy Twojego gabinetu. Równie mocno wspieramy przyszłych specjalistów, stawiających swoje pierwsze kroki w świecie podologii. Doradzamy przy pozyskiwaniu dotacji i tworzeniu planów biznesowych.


Korzyści

Współpracujemy z największymi zagranicznymi firmami, zaopatrującymi gabinety na całym świecie. Dzięki trwałym relacjom, które budujemy, oferujemy najwyższej jakości asortyment w korzystnych cenach. Doskonale wiemy, że w podologii, gdy pacjenci potrzebują kompleksowej opieki, nie ma miejsce na przestoje. Dlatego gwarantujemy ekspresową wysyłkę w mniej niż 24 godziny.

Jesteśmy zwolennikami jasnych zasad współpracy. Kupując u nas szafki lub fotele podologiczne, nic nie płacisz za dostawę, jest ona całkowicie bezpłatna.

Moment zakupu to początek wspólnej przygody. Jesteśmy po to, by nieustannie wspierać rozwój podologii. Nasz autoryzowany serwis w Polsce to gwarancja Twojej płynności pracy. Gdy naprawa Twojej frezarki będzie dłuższa niż 5 dni roboczych, dostaniesz od nas frezarkę zastępczą.


Poznajmy się!

Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem – zawsze możesz do nas zadzwonić, napisać lub skorzystać z doradztwa sprzedażowego, wysyłając swoje zapytanie za pośrednictwem naszej strony. Możesz nas również spotkać na największych targach organizowanych w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Tam poznasz nas osobiście i przekonasz się, że naszym celem nie jest sprzedać wszystko, a jedynie to, co dobre, sprawdzone i skuteczne.