Chifa nożyczki do cięcia Onyclip
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Chifa nożyczki do cięcia Onyclip

Oceń ten produkt jako pierwszy

Nożyczki do cięcia twardych materiałów, w tym płaskiego drutu, firmy Chifa wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej zapewniającej pewność cięcia. Posiadają utwardzane ostrze tnące zaopatrzone w specjalne ząbki.

Dostępność: W magazynie

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Pewne i równe cięcie!

Opis

Nożyczki do cięcia twardych materiałów, w tym płaskiego drutu, firmy Chifa wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej zapewniającej pewność cięcia.


Metalowa klamra Onyclip powlekana warstwą plastiku, aby mogła być odpowiednio założona, musi być również odpowiednio przycięta. Nożyczki do cięcia Onyclipa zapewniają pewne, równe cięcie.


Efektem tego jest perfekcyjnie dopasowana do paznokcia klamra. Jeżeli nie chcesz tępić nożyczek, które nie są przystosowane do cięcia drutu, wybór jest jeden – nożyczki do cięci Onyclipa.


Nożyczki posiadają utwardzane ostrze tnące zaopatrzone w specjalne ząbki, dzięki czemu cięcie nie przysparza żadnych problemów nawet najdelikatniejszej dłoni. 


Dezynfekcja i sterylizacja
Każdorazowo po wykonanym zabiegu narzędzie powinno przejść pełen proces od mycia po sterylizację. Przed rozpoczęciem mycia, należy usunąć ręcznie przy pomocy jednorazowej ściereczki, ręcznika papierowego lub szczoteczki ewentualne zanieczyszczenia tj. pozostałości tkanek, pył lub inne zabrudzenia.


Pierwszym etapem procesu czyszczenia jest mycie narzędzia. Rekomendowane jest użycie do tego celu myjki ultradźwiękowej.


Kolejnym etapem jest sterylizacja. Narzędzie po uprzednim myciu, dezynfekcji i suszeniu, należy poddać procesowi sterylizacji przy użyciu urządzeń i w warunkach zgodnych z obowiązującymi normami.


Zalecana metoda sterylizacji to sterylizacja parą wodną w nadciśnieniu w temperaturze 134° Celsjusza (nie przekraczać 200°). Nożyczki do cięcia Onyclip mogą być również sterylizowana w 121°. Minimalny czas sterylizacji to 15 minut, czas suszenia pakietu to 20 minut.


Gwarancja
Każde narzędzie objęte jest roczną gwarancją producencką. Producent gwarantuje, że produkt jest wolny od wszelkich wad i defektów w materiale i wykonawstwie. Gwarancja nie obejmuje:  • zużycia wynikającego z normalnego toku eksploatacji

  • niewłaściwego stosowania, niezgodnego z przeznaczeniem

  • mechanicznego uszkodzenia lub nadmiernego przeciążenia

  • uszkodzeń korozyjnych (powstałymi z agresywnymi substancjami chemicznymi)

  • niewłaściwego czyszczenia i sterylizacji

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaChifa

Zajrzyj na bloga i dowiedz się więcej
26.05.2017 Klamry ortonyksyjne Onyclip
06.12.2017 Terapia wrastających i wkręcających się paznokci

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Zadowolenie