Tym razem frekwencja przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, bowiem łącznie w spotkaniu wzięło udział blisko 260 osób.

Tematem przewodnim były „Hiperkeratozy w praktyce podologicznej”. Pierwszy wykład poprowadziła Iga Misiak-Stodulska, która to scharakteryzowała i zróżnicowała nam ten problem na konkretnych przykładach. 

Kolejnym tematem były możliwości wykorzystania materiałów odciążających. Andrzej Piotrowski na żywym organizmie pokazał nam jak istotny jest dobór właściwego blatu, skupiając się przede wszystkim na rozkładzie sił. Swoim wystąpieniem udowodnił, że prawidłowe odciążenie skraca czas terapii i, co ważniejsze, przynosi wyraźną ulgę Pacjentowi. 

Gościem specjalnym konwentu, był Joern Gorlig - eksport manager niemieckiej firmy ProntoMed. W kolejnym – trzecim wykładzie Joern opowiedział nam o produktach ProntoMan, wskazując na główne zastosowania i korzyści. Krótkie case study, pokazało, w jaki sposób najefektywniej korzystać z produktów tej marki. 

Tuż po przerwie wystąpił Adrian Arkada - tym razem w roli trenera sprzedaży. Nakreślił uczestnikom, w jaki sposób prowadzić sprzedaż w gabinecie specjalistycznej pielęgnacji stóp. Podczas wykładu niejednokrotnie podkreślał, iż sprzedaż jest nie tylko dodatkowym przychodem dla gabinetu, lecz przede wszystkim zapewnia kompleksową opiekę naszym Pacjentom.

Panel opisu przypadku z własnej praktyki otworzyła Iwona Stromecka, dzieląc się z nami przykładami ciekawych terapii odcisków ze swojego gabinetu. Każdorazowo zdjęcia pokazały skalę problemów, a specjalistyczne przedstawienie schorzeń, pomogło w ich zrozumieniu.

Kolejnym prelegentem przedstawiającym opisy przypadków, była Ewa Legutko, która to swoim bezprecedensowym podejściem do pracy, urzekła widownie, oczywiście nie tracąc przy tym swojego niepodważalnego profesjonalizmu. 

Spotkanie zakończyliśmy podsumowaniem dotychczasowych konwentów oraz analizą warsztatów z zastosowania klamer Ora. Przez pół roku zdążyliśmy przeszkolić już ponad 100 osób, które później wprowadziły zabieg zakładania klamry Ora do oferty swojego gabinetu.

Konkluzją III spotkania Podologia w Praktyce jest przygotowanie dla Was i dodanie do oferty szkoleniowej - Warsztatów z zastosowania materiałów odciążających. Zapraszamy do kontaktu mailowego szkolenia@kerpro.pl, bądź telefonicznego (Paulina Kowalewska / 530 965 406).

Najważniejszym dla nas elementem po spotkaniu jest ocena, którą uczestnicy wystawili nam w ankietach. Jesteśmy dumni, że spełniamy oczekiwania słuchaczy. Mamy jednocześnie nadzieję na kolejne, inspirujące spotkania.