Czy już to wiesz?Odkrywaj z nami tajniki podologii!

Dzielimy się wiedzą

Nasz blog to zbiór praktycznych informacji, które ułatwią Twoją codzienną pracę i rozwój. Znajdziesz tu opisy zabiegów krok po kroku, informacje na temat zastosowania kosmetyków i narzędzi, poznasz najciekawsze przypadki z praktyki podologicznej i najlepsze wydarzenia branżowe, w których warto uczestniczyć.

Wydarzenia Puls Kerpro Najnowsze artykuły
21.11.2021

Black week w Kerpro

Black Week w Kerpro to aż 5 dni extra promocji! Przygotowaliśmy dla Was specjalne oferty i rabaty. Od piątku do wtorku ulubione produkty możecie kupić z rabatem 10%, 20% a nawet 30%! To okazja, obok której nie wolno przejść obojętnie.

Read More
Wydarzenia
09.05.2021

Konkurs "Podologia pod lupą"

Kerpro to coś więcej niż zwykły sklep podologiczny. Dlatego targi on-line w Kerpro muszą być wyjątkowe! Każdy, kto w dniach 14-16 maja 2021 weźmie udział w targach on-line, zrobi zakupy na kwotę min. 300 zł i wykorzysta kod rabatowy TARGI2021, będzie mógł wziąć udział w konkursie.

Read More
Poradnik Puls Kerpro Najnowsze artykuły
08.03.2021

Usługi podologiczne w gabinecie kosmetycznym

Stopy codziennie wykonują naprawdę ciężką pracę, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dopiero gdy w obrębie stóp pojawią się chorobowe zmiany, które utrudnią swobodne chodzenie, uświadamiamy sobie, jak ważne jest dbanie o zdrowie stóp.

Read More
Opisy przypadków Puls Kerpro Najnowsze artykuły
18.10.2020

Z praktyki podologa: wrastający paznokieć

Paznokieć wrastający to jedna z najczęstszych przyczyn zgłaszania się do podologa. Anna Lubecka-Detka, podolog i szkoleniowiec Podoedukacji opowiada o swoim trudnym, ale jednocześnie niezwykle ciekawym przypadku.

Read More
Poradnik
14.09.2020

Jakie stężenie mocznika wybrać?

Opinii i teorii nt. bezpiecznych stężeń mocznika dla skóry jest wiele i są często bardzo skrajne. Jakie stężenie mocznika jest najlepsze? Na wszelkie pytania na ten temat odpowiada Mirosława Lazar, podolog z gabinetu „Zdrowe Stopy” z Pszczyny.

Read More
Poradnik
09.09.2020

Jak stosować pianki Allpresan?

Oddychające kremy w piance Allpresan bardzo szybko wchłaniają się w skórę. Są nie tylko nieporównywalnie delikatniejsze w użyciu, ale także znacznie bardziej ekonomiczne niż porównywalne emulsje i kremy. W ten sposób zapewniają ochronę i kompleksową pielęgnację.

Read More
Poradnik
20.04.2020

Pracować u kogoś czy otworzyć własny gabinet podologiczny?

Wielu absolwentów szkół kosmetycznych i podologicznych zastanawia się, czy le-piej pracować u siebie, czy dla kogoś. Jeśli i Tobie przemknęło przez myśl, by otworzyć gabinet i zacząć działalność na własny rachunek, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Read More
Poradnik
20.04.2020

Podolog w oczach klienta

Mówi się, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. Jest w tym dużo prawdy, co może potwierdzić każdy, kto w swojej pracy ma kontakt z drugim człowiekiem. Nie inaczej jest w podologii – oczywiście profesjonalizm i skuteczność to najlepsza reklama dla każdego podologa.

Read More
Poradnik
20.04.2020

7 zasad, których powinien przestrzegać podolog

Zawód podologa dopiero się kształtuje. Nie wiadomo do końca, jakie wykształcenie trzeba uzyskać, by móc wykonywać zawód podologa. Podobnie jest w przypadku zakresu obowiązków, jak i ergono-micznych zasad obowiązujących w tym zawodzie.

Read More

1-9 z 106

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5