Baehr frezarka podologiczna A2000 PREMIUM
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Baehr frezarka podologiczna A2000 PREMIUM

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezarki z pochłaniaczem pyłuBaehr
Rata miesięczna brutto: 332,07 zł mies. x 36 Opłata wstępna: 0 zł
6 Rat 0% 1 465,00 zł mies. x 6 Opłata wstępna: 0 zł

Produkt na zamówienie Czas dostawy: Prosimy o kontakt

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Numer 1 wśród frezarek!

Opis

Frezarka podologiczna TEC A2000 PREMIUM marki Baehr zajęła 1 miejsce w kategorii urządzeń podologicznych przyznane przez niemieckich podologów i specjalistów z branży pedicure i manicure, największego pisma branżowego – Beauty Forum Magazine Germany. To innowacyjny produkt medyczny klasy 2a, który swoim poziomem komfortu obsługi i higieny dołącza do sprawdzonych standardów jakości Baehr.


Ukierunkowane na wygodę pracy funkcje, najinteligentniejsze rozwiązania inżynierskie oraz praktyczne zastosowania zachwycą zarówno specjalistów, jak i pacjentów. Nowoczesny wygląd frezarki TEC A2000 PREMIUM utrzymany w bieli i aluminium urzeka stonowanym wzornictwem i czystymi liniami.Szczególnie należy podkreślić estetyczny aluminiowy panel sterowania i ukośnie usytuowany kolorowy wyświetlacz, zapewniający zawsze dobrą widoczność. Zbędne jest niewygodne pochylanie się, aby odczytać ustawienia.Można całkowicie skoncentrować się na ergonomicznej pracy ze znakomicie leżącą w dłoni lekką końcówką roboczą. Kompaktowa budowa nie tylko zapewnia mały ciężar urządzenia, ale w efekcie daje nadzwyczaj niewielkie wymiary frezarki TEC A2000 PREMIUM.


W jednej z najporęczniejszych na rynku frezarek zawarta jest niewiarygodna moc i niewyobrażalna wydajność. Frezarka podologiczna A2000 PREMIUM jest mocniejsza, cichsza, lżejsza i oszczędniejsza, a to tylko niektóre z jej przewag wśród konkurentów.


Zawartość zestawu
Kupując frezarkę otrzymujesz w opakowaniu: Frezarkę podologiczną TEC A2000 PREMIUM (z workiem włókninowym i kompletem filtrów wewnątrz), instrukcję obsługi w języku polskim, easy-clean (zestaw do czyszczenia rączki) oraz dodatkowy worek włókninowy z kompletem filtrów.


Wybór specjalistów
Frezarka podologiczna TEC A2000 PREMIUM marki Baehr zajęła 1 miejsce w kategorii urządzeń podologicznych, przyznane przez niemieckich podologów i specjalistów z branży pedicure i manicure, największego pisma branżowego – Beauty Forum Magazine Germany.


Wygoda pracy
Estetyczny, aluminiowy panel sterowania i ukośnie usytuowany kolorowy wyświetlacz, zapewniają zawsze dobrą widoczność. Zbędne jest niewygodne pochylanie się, aby odczytać ustawienia. Można całkowicie skoncentrować się na ergonomicznej pracy ze znakomicie leżącą w dłoni lekką końcówką roboczą.


Pełnia mocy
We frezarce Baehr TEC A 2000 PREMIUM zastosowano dwie bezszczotkowe turbiny ssące, gdzie przepływ powietrza wynosi 300 litrów/ minutę.. Bezszczotkowe turbiny bez wysiłku odsysają zarówno pył ze szlifowanej powierzchni, jak i wszelkie cząsteczki innych zanieczyszczeń.


Lekkość komfortu
Frezarka TEC A2000 PREMIUM waży zaledwie ok. 2,4 kg , co czyni ją mniej więcej o 30% lżejszą od przeciętnych konkurentów. Dzięki bardzo niewielkiej masie (ok. 99 g) oraz kompaktowej budowie (ok. 117 mm długości) aluminiowa końcówka robocza z wyłącznikiem leży w dłoni w sposób chroniący stawy nadgarstka – jest to najlżejsza i najkrótsza końcówka robocza na rynku do pracy na sucho.


Praca szeptem
Baehr TEC A2000 PREMIUM po uruchomieniu wydaje ledwo słyszalny dźwięk 49 db. Z dwoma super mocnymi turbinami frezarka TEC A2000 PREMIUM pracuje wyjątkowo cicho, jakby szeptem. Przy pełnej mocy natężenie dźwięku wynosi ok. 58 db. Podczas zabiegu można swobodnie rozmawiać z pacjentami w przyjaznej akustycznie atmosferze.


Wyjątkowo energooszczędna
Frezarka podologiczna TEC A2000 PREMIUM jest wyjątkowo energooszczędna. Wyposażona została w inteligentny zasilacz Green-Power. Przy bardzo niskim, w porównaniu do innych frezarek, zużyciu energii (poniżej 150 W) podczas jej projektowania zrezygnowano z niepotrzebnie zużywającej energię funkcji Stand by. Turbiny charakteryzują się wysoką wydajnością, zużywając tylko po 40 W.


Pełen komfort pracy
We frezarce BAEHR TEC A 2000 PREMIUM zastosowano dwie bezszczotkowe turbiny ssące, gdzie przepływ powietrza wynosi 300 litrów/ minutę. Bezszczotkowe turbiny bez wysiłku odsysają zarówno pył ze szlifowanej powierzchni, jak i wszelkie cząsteczki innych zanieczyszczeń. Łatwe przyciśnięcie włącznika mikrosilnika pozwala osiągnąć końcówce roboczej obroty 40 000 obr./min., na życzenie bezstopniowo regulowane pedałem nożnym. Oczywiście bez najmniejszych wibracji.


Frezarka TEC A2000 PREMIUM waży zaledwie ok. 2,4 kg , co czyni ją mniej więcej o 30% lżejszą od przeciętnych konkurentów. Z tego względu ta frezarka znakomicie nadaje się również do gabinetu mobilnego. Opcjonalnie można zamówić walizkę Baehr Premium, która wyposażona jest w duży stolik roboczy, przyłącze elektryczne z dwoma gniazdkami oraz uchwyt do lampy z lupą i na życzenie z kółkami. Dzięki bardzo niewielkiej masie (ok. 99 g) oraz kompaktowej budowie (ok. 117 mm długości) aluminiowa końcówka robocza z wyłącznikiem leży w dłoni w sposób chroniący stawy nadgarstka – jest to najlżejsza i najkrótsza końcówka robocza na rynku do pracy na sucho.


Giętki odsysający wąż stomatologiczny o długości 160 cm zapewnia najwyższy komfort pracy. Baehr TEC A2000 PREMIUM po uruchomieniu wydaje ledwo słyszalny dźwięk 49 db. Z dwoma super mocnymi turbinami frezarka TEC A2000 PREMIUM pracuje wyjątkowo cicho, jakby szeptem. Przy pełnej mocy (ok. -100 mbar) natężenie dźwięku wynosi ok. 58 db. Podczas zabiegu można swobodnie rozmawiać z pacjentami w przyjaznej akustycznie atmosferze.


Profesjonalna frezarka TEC A2000 PREMIUM wyposażona jest w inteligentny zasilacz Green-Power. Przy bardzo niskim, w porównaniu do innych frezarek, zużyciu energii (poniżej 150 W) podczas jej projektowania zrezygnowano z niepotrzebnie zużywającej energię funkcji Stand by. Turbiny charakteryzują się wysoką wydajnością, zużywając tylko po 40 W. To tylko kilka cech urządzenia, które dzięki lekkiej budowie oszczędza ok. 1/3 surowców więcej niż tradycyjna frezarka. Frezarka podologiczna TEC A2000 PREMIUM jest wyjątkowo energooszczędna, wpisując się jednocześnie w zrównoważoną ochroną środowiska.


Niezastąpiona w codziennej pracy
Frezarka TEC A2000 PREMIUM jest cudowną kombinacją nie tylko ze względu na szereg swoich przewag użytkowych. W fazie projektowej wzięto pod uwagę opinie użytkowników, tak, by to medyczne urządzenie było dopasowane do wszystkich potrzeb profesjonalistów. W efekcie frezarka TEC A2000 PREMIUM jest nie tylko wyrafinowana technicznie i przyjazna użytkownikowi, ale także pełni rolę niezastąpionego asystenta, który dzięki: - zintegrowanemu system chłodzenia – chroni przed przegrzaniem mikrosilnika, - licznikowi godzin pracy – sygnalizuje o terminie przeglądu konserwacyjnego, - bieżącej elektronicznej kontroli – informuje o stopniu zapełnienia worka na pył.


Aluminiowa końcówka robocza frezarki TEC A2000 PREMIUM do pracy na sucho jest obecnie najlżejszą i najkrótszą końcówką z wyłącznikiem. To wyjątkowe połączenie ergonomii i poręczności. Jej kształt, wymiary (117 mm długości) i waga (lekka jak piórko – 99 g) zostały zaprojektowane z myślą o nienadwyrężaniu stawów nadgarstka. Automatyczny uchwyt zaciskowy umożliwia łatwą i szybką wymianę frezów. Dodatkowo system Easy-Speed daje wsparcie w doborze prędkości obrotowej do danej wielkości frezów. Elastyczna i precyzyjna praca jest dodatkowo wspomagana praktycznym wyłącznikiem.


Dodatkowa końcówka robocza frezarki TEC A2000 PREMIUM dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia powietrzem zapobiega nieprzyjemnemu nagrzewaniu się końcówki podczas wykonywania zabiegów. Intuicyjne prowadzenie użytkownika zapewnia najwyższy komfort obsługi. We frezarce podologicznej TEC A2000 PREMIUM wszystkie ważne funkcje dostępne są natychmiast, poprzez naciśnięcie jednego przycisku, z możliwością wpisania do pamięci. Na kolorowym wyświetlaczu pokazywane są wszystkie ustawienia i komunikaty.


System Easy-Speed ułatwia dobór obrotów do danej wielkości frezów. Frezarka została wyposażona w różne dźwięki i melodie, sygnalizujące określone ustawienia, co znacznie ułatwia pracę. Jeśli komuś sygnalizacja dźwiękowa przeszkadza, można ją po prostu wyłączyć. Również intuicyjny jest system czyszczenia frezarki. Aluminiowa obudowa końcówki roboczej, obudowa frezarki, wąż stomatologiczny i tuleja końcówki roboczej w pełni nadają się do dezynfekcji. Daje to możliwość najwyższej higieny pracy. Uchwyt zaciskowy, dzięki opatentowanemu systemowi Easy-Clean jest dziecinnie łatwy do czyszczenia. Filtr dokładny jest w stanie pochłonąć ponad 99,9% bakterii i wirusów. Dodatkowy filtr węglowy skutecznie usuwa wszelkie zapachy, a opcjonalne wkłady zapachowe mogą stworzyć przyjazne środowisko pracy.


Cechy użytkowe • Moc: wysoką efektywność frezarki uzyskano dzięki dwóm bezszczotkowym turbinom ssącym. Przepływ powietrza 300 litrów/ minutę. Długa żywotność i niskie zużycie prądu – łącznie tylko 80 W. Do wyboru jedenaście stopni pracy mocy odsysacza. Okrągła końcówka ssąca gwarantuje optymalne odsysanie w każdej pozycji pracy.

 • Obroty: zakres obrotów od 6 000 aż do 40 000 obr./min. Prosty wybór kierunku obrotów frezu. Na życzenie nawet bezstopniowa, z dodatkowo dostępnym pedałem w zakresie od 6 000 do 40 000 obrotów na minutę. System Easy-Speed ułatwia dopasowanie prędkości obrotowej do frezów.

 • Końcówka robocza: najlżejsza i najkrótsza końcówka robocza na rynku do pracy na sucho. Jej kształt, wymiary (117 mm długości) i waga (99 g) zostały zaprojektowane z myślą o nienadwyrężaniu stawów nadgarstka. Uchwyt do końcówki roboczej jest łatwy do czyszczenia.

 • Czyszczenie: opatentowany uchwyt zaciskowy Easy-Clean gwarantuje dziecinnie proste czyszczenie uchwytu zaciskowego frezów. Filtr dokładny jest w stanie pochłonąć ponad 99,9% bakterii i wirusów. Dodatkowy filtr węglowy skutecznie usuwa wszelkie zapachy, a opcjonalne wkłady zapachowe mogą stworzyć przyjazne środowisko pracy.

 • Obudowa: z odpornego i łatwego do pielęgnacji tworzywa, lakierowanego na biało. Płyta czołowa z aluminium i wysokiej jakości ekranem dotykowym. Pochyłe ustawienie płyty czołowej zapewnia ergonomiczną obsługę. Odporna na środki do dezynfekcji powierzchni. Kolorowy wyświetlacz obrazuje wszelkie ustawienia i tryby pracy. Wyświetla informacje na temat prędkości obrotowej, mocy odsysania, kierunku obrotów, jak również ważne komunikaty o konieczności wymiany filtrów i wykonania przeglądu konserwacyjnego. Na bieżąco podawany jest stopień napełnienia worka na pył.


Wymiary i dane techniczne
Jednostka sterująca • Wymiary [S x G x W] w mm: ca. 277 x 225 x 110

 • Ciężar z końcówką roboczą [w kg]: ca. 2,4

 • Zasilanie: 110-240V / 50Hz-60Hz

 • Obudowa: Odporna na środki dezynfekcyjne

 • Głośność [w db]: ca. 49-58

 • Przepływ powietrza przy max. mocy [w l/min.]: 300

 • Pedał sterujący Dostępny opcjonalnie


Końcówka robocza • Długość [w mm]: ca. 117

 • Średnica [w mm]: ca. 24

 • Masa [w g]: ca. 99

 • Obroty [obr./min]: ca. 40.000


Gwarancja: 24 miesiące


Instrukcja obsługi frezarka Baehr A2000 PREMIUM POBIERZ

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Czas dostawyProsimy o kontakt
Gwarancja24 miesiące
Gwarancja na turbinę5 lat
MarkaBaehr
Raty

Dzięki opcjom rat wymarzony sprzęt może być Twój już od razu!

Do wyboru masz 6 rat 0% lub raty rozłożone na 36 miesięcy. Niezależnie od wybranej formy opłata wstępna to 0 zł!

Jak skorzystać z rat?

 1. Dodaj swoje zakupy do koszyka i wybierz „raty” w polu „metoda płatności”.
 2. Następnie uzupełnij formularz, który pojawi się automatycznie.
 3. Po uzupełnieniu formularza, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia Twojego zgłoszenia i ustalenia szczegółów.
 4. Po zawarciu umowy kredytowej wyślemy wybrane przez Ciebie zakupy.

Niezależnie czy chcesz dokonać zakupu w sklepie internetowym, telefonicznie czy w punkcie stacjonarnym - całość procedury będzie równie prosta, szybka i bezproblemowa. 

 Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Zadowolenie
Jakość