Frez diamentowy z nasypem bocznym 841 S
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez diamentowy z nasypem bocznym 841 S

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy diamentoweBusch
W przypadku gdy musimy oszlifować płytkę paznokciową i nadać jej odpowiednią grubość, szczególnie u małych paznokci, idealnym pomocnikiem będzie frez 841 S. Diament o średnim nasypie skutecznie zeszlifuje paznokcie.

Dostępność: W magazynie

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Bezpieczeństwo i precyzja!

Opis

W przypadku gdy musimy oszlifować płytkę paznokciową i nadać jej odpowiednią grubość, szczególnie u małych paznokci, idealnym pomocnikiem będzie frez 841 S. Diament o średnim nasypie skutecznie zeszlifuje paznokcie. Jego niewielki kształt pozwoli dostać się w miejsca trudno dostępne. 


Zastosowanie
Frez diamentowy 841 S z drobnym nasypem nadaje się do szlifowania paznokci.


Materiał
Frezy diamentowe dzięki temu, że pokryte są kilkoma warstwami pyłu diamentowego, cechuje wysoka jakość i trwałość. Gwarantuje to komfortową pracę przez długi czas. Na początku procesu produkcyjnego frezów diamentowych odlewana jest forma, która określa kształt. Forma jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Następnie, pod ciśnieniem, w specjalnej komorze, maszyna nasypuje na frez opiłki diamentów o różnej gradacji. Doskonała rotacja frezów, czyli ruch obrotowy wokół własnej osi, umożliwiają precyzyjną pracę. Frezy diamentowe, tak jak wszystkie frezy marki Busch, dostępne w naszej ofercie, mają centralnie umiejscowioną oś, dzięki czemu wszelkie drgania podczas pracy są skutecznie wyeliminowane.


Nacięcie
Frezy diamentowe nie mają widocznych nacięć. Element tnący został umiejscowiony na wierzchniej części frezów, na stronie bocznej w postaci średniego nasypu diamentowych opiłków.


Kształt
Frez diamentowy 841 S ma kształt walca.


Inne cechy:


Średnica
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 841 S 035 mamy do czynienia z frezem o średnicy 3,5 mm.


Średnica trzpienia
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35 mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku m.in.: Baehr, Gerlach, Orthofex, Promed, Raue, Ruck, Süda, Xenox.


Obroty
Zalecane obroty w przypadku frezów diamentowych 841 S to zakres do 40 000.


Bezpieczeństwo i użytkowanie
Frezy diamentowe są wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji. Nie rdzewieją, dzięki temu można nimi pracować przez wiele lat. Mają wszechstronne zastosowanie. Można nimi pracować zarówno w pracy na sucho, jak i na mokro.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaBusch
Średnica035
Zastosowaniedo paznokci, do szlifowania płytki paznokciowej, dla diabetyków
Nasypboczny


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Zadowolenie
Jakość