Frez diamentowy 6862
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez diamentowy 6862

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy diamentoweBusch
Frez diamentowy 6862 z grubym nasypem to idealny wybór do pracy w przypadkach usuwania hiperkeratoz i zrogowaceń z wału paznokciowego. Kształt zaokrąglonej igły w połączeniu z grubym nasypem pozwala na szybką i skuteczną pracę.

Dostępność: Czekamy na dostawę

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Skuteczne usuwanie zrogowaceń

Opis

Frez diamentowy 6862 z grubym nasypem to idealny wybór do pracy w przypadkach usuwania hiperkeratoz i zrogowaceń z wału paznokciowego. Kształt zaokrąglonej igły w połączeniu z grubym nasypem pozwala na szybką i skuteczną pracę.


Zastosowanie
Frez diamentowy 6862 z grubym nasypem jest przeznaczony do usuwania hiperkeratoz i zrogowaceń z wału paznokciowego.


Materiał
Frezy diamentowe dzięki temu, że pokryte są kilkoma warstwami pyłu diamentowego, cechuje wysoka jakość i trwałość. Gwarantuje to komfortową pracę przez długi czas. Na początku procesu produkcyjnego frezów diamentowych odlewana jest forma, która określa kształt. Forma jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Następnie, pod ciśnieniem, w specjalnej komorze, maszyna nasypuje na frez opiłki diamentów o różnej gradacji. Doskonała rotacja frezów, czyli ruch obrotowy wokół własnej osi, umożliwiają precyzyjną pracę. Frezy diamentowe, tak jak wszystkie frezy marki Busch, dostępne w naszej ofercie, mają centralnie umiejscowioną oś, dzięki czemu wszelkie drgania podczas pracy są skutecznie wyeliminowane.


Nacięcie
Frezy diamentowe nie mają widocznych nacięć. Element tnący został umiejscowiony na wierzchniej części frezów w postaci grubego nasypu diamentowych opiłków.


Kształt
Frez diamentowy 6862 ma kształt zaokrąglonej igły.


Inne cechy:


Średnica
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 6862 018 mamy do czynienie z frezem o średnicy 1,8 mm.


Średnica trzpienia
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35 mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku m.in.: Baehr, Gerlach, Orthofex, Promed, Raue, Ruck, Süda, Xenox.


Obroty
Zalecane obroty w przypadku frezów diamentowych 6862 to 40 000 obrotów.


Bezpieczeństwo i użytkowanie
Frezy diamentowe są wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji. Nie rdzewieją, dzięki temu można nimi pracować przez wiele lat. Mają wszechstronne zastosowanie. Można nimi pracować zarówno w pracy na sucho, jak i na mokro.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaBusch
Średnica018
Zastosowaniedo skórek, do usuwania zrogowaceń z wału paznokciowego
Nasypgruby


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Zadowolenie
Jakość
Cena