Frez z węglika spiekanego 425 X 060
Promocja
Promocja
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez z węglika spiekanego 425 X 060

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy z węglika spiekanego

Frez 425 X jest niezastąpiony w przypadku przerośniętych, pourazowych czy grzybiczych paznokci oraz do ściągania żelu i akrylu.

Dostępność: Czekamy na dostawę

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Numer jeden do ściągania żelu i akrylu!

Opis

Frez 425 X jest niezastąpiony w przypadku przerośniętych, pourazowych czy grzybiczych paznokci oraz do ściągania żelu i akrylu.


Specjalna budowa frezu umożliwia usuwanie dużych partii paznokcia w bardzo krótkim czasie, nie powodując przy tym przegrzania płytki. Podczas pracy należy zachować szczególną ostrożność w okolicy tkanek miękkich i łożyska paznokcia. Frezy z węglików spiekanych charakteryzują się wytrzymałością i są przystosowane do dezynfekcji i sterylizacji. Jest to zakup, który z powodzeniem będzie spełniał swoje zadania przez wiele lat pracy.


Zastosowanie


Frez 425 X doskonale sprawdza się w pracy zarówno przy pracy na paznokciach naturalnych, stanowczo przyspieszając zabieg bez szkody dla finalnego efektu estetycznego, jak i w przypadku ściągania żelu lub akrylu z płytki paznokciowej.  • Paznokcie naturalne – szlifowanie płytki paznokciowej z nadmiaru keratyny, szybkie ściąganie przerośniętego, pourazowego lub grzybiczego paznokcia.

  • Paznokcie sztuczne/ żel/ akryl – frez doskonale nadaje się do ściągnięcia helu i akrylu z paznokci, umożliwiające bardzo sprawną i jednocześnie bezpieczną pracę.


Materiał


Węglik spiekany, inaczej hard metal, to najtwardszy z dostępnych na rynku materiałów, z których wytwarzane są frezy. Specjalna budowa frezów umożliwia usuwanie dużych partii paznokcia w bardzo krótkim czasie, nie powodując tym samym przegrzania płytki. Dzięki właściwościom materiału frezy te z powodzeniem są używane nie tylko w zabiegach przy stopach, ale również w stomatologii czy protetyce dentystycznej. Praca frezami z węglika spiekanego bardzo usprawnia i przyśpiesza zabiegi. Ze względu na materiał i zastosowanie używanie frezów z węglika spiekanego wymaga również sprawności i doświadczenia operatora.


Nacięcia


Co wyróżnia frezy z węglików spiekanych z całej gamy dostępnych na rynku frezów? Trwałość i system nacięć, dzięki któremu frezy nie nagrzewają się podczas pracy. Wszystko za sprawą cyrkulacji powietrza, do której dochodzi w momencie włączenia frezu w obroty. Powietrze przenika pomiędzy ostrzami, uniemożliwiając przegrzanie powierzchni roboczej. Co więcej, gdy kręcimy frezem w prawą stronę ostrza tną płytkę paznokciową, umożliwiając szybką i jednocześnie dokładną pracę, gdy w lewo, ślizgają się po powierzchni, zamykając płytkę. W przypadku pracy frezami z węglików spiekanych nie ma konieczności dodatkowego polerowania płytki.


Nacięcia frezu 425  są oznaczone symbolem X (X-Verzahnung), czyli charakteryzują się średnimi ostrzami. Nacięcia charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Z jednej strony są na tyle mocne, by spiłować nałożony na płytkę żel czy zgrubiałe, pourazowa oraz grzybicze paznokcie. Z drugiej strony są jednocześnie na tyle delikatne, że nie ma możliwości nadmiernego, zbyt głębokiego starcia płytki paznokcia.


Kształt


Frez 425 X ma kształt zaokrąglonego stożka, określany bywa także „szyszką” lub „łezką”. W zależności od wariantu, który wybierzesz: 425 X 040 lub 425 X 060 w najgrubszym miejscu jego średnica wynosi analogicznie 4 lub 6 milimetrów. Końcówka frezu 425 X jest zaokrąglona i na tyle mała, że bardzo łatwo można podejść nim aż do skórek. Dzięki temu możemy pracować na wszystkich paznokciach – małych i dużych, zarówno na stopach, jak i u rąk. Dlatego świetnie sprawdza się do ściągania żelu czy akrylu z płytki paznokciowej, również na dłoniach.


Inne cechy:


ŚREDNICA
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 425 X 040 mamy do czynienia z frezem o średnicy 4 milimetrów, zaś w przypadku 425 X 060 – 6 milimetrów.


ŚREDNICA TRZPIENIA
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku


OBROTY
Zalecane obroty w przypadku frezu z węglika spiekanego 425 X to od 20 000 do 25 000 obrotów.


BEZPIECZEŃSTWO I UŻYTKOWANIE
Frez z węglika spiekanego 425 X wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaInne
Średnica060
Zastosowaniedo paznokci
Rodzaj ostrzyśrednie ostrza


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Zadowolenie
Jakość