Frez z węglika spiekanego 426 FX
Promocja
Promocja
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez z węglika spiekanego 426 FX

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy z węglika spiekanego
Frez 426 FX ma kształt bardzo smukłego walca. Taki kształt umożliwia precyzyjną pracę na całej płytce paznokcia, a także doskonale sprawdza się do nadawanie pożądanego kształtu sztucznych paznokci.

Dostępność: W magazynie

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Do nadawania kształtu sztucznej płytce

Opis

Gładka powierzchnia paznokcia oraz szybkie i dokładne ściąganie żelu, hybrydy i akrylu – frez z węglika spiekanego 426 FX spełnia te oczekiwania.


Frez polecany jest szczególnie do ściągania hybrydy oraz pracy na normalnych lub lekko zgrubiałych paznokciach. Specjalna budowa frezu umożliwia usuwanie dużych partii paznokcia w bardzo krótkim czasie, nie powodując przy tym przegrzania płytki. Podczas pracy należy zachować szczególną ostrożność w okolicy tkanek miękkich i łożyska paznokcia. Frezy z węglików spiekanych charakteryzują się wytrzymałością i są przystosowane do dezynfekcji i sterylizacji. Jest to zakup, który z powodzeniem będzie spełniał swoje zadania przez wiele lat pracy.


Zastosowanie
Frez 426 FX idealnie sprawdza się w pracy przy normalnych lub lekko zgrubiałych paznokciach. Jest również niezastąpiony podczas zabiegów, których celem jest ściągnięcie hybrydy, żelu lub akrylu.  • Paznokcie naturalne – opracowanie wierzchniej normalnej lub lekko zgrubiałej powierzchni paznokcia. Powierzchnia płytki po zastosowaniu frezu 426 FX jest gładka i jednolita.

  • Paznokcie sztuczne/ hybryda – frez doskonale nadaje się do ściągnięcia hybrydy z paznokci. Hybryda, będąca połączeniem żelu i lakieru do paznokci, nie jest aż tak twarda jak sam żel czy akryl. Dlatego frezy z łagodnymi ostrzami i drobnymi cięciami, tak jak 429 FX, będą optymalne do szybkiego i dokładnego ściągania lakieru hybrydowego z paznokci.

  • Paznokcie sztuczne – frez 426 idealnie sprawdza się do nadawanie pożądanego kształtu sztucznych paznokci. 


Materiał
Węglik spiekany, inaczej hard metal, to najtwardszy z dostępnych na rynku materiałów, z których wytwarzane są frezy. Specjalna budowa frezów umożliwia usuwanie dużych partii paznokcia w bardzo krótkim czasie, nie powodując tym samym przegrzania płytki. Dzięki właściwościom materiału frezy te z powodzeniem są używane nie tylko w zabiegach przy stopach, ale również w stomatologii czy protetyce dentystycznej. Praca frezami z węglika spiekanego bardzo usprawnia i przyśpiesza zabiegi. Ze względu na materiał i zastosowanie używanie frezów z węglika spiekanego wymaga również sprawności i doświadczenia operatora.


Nacięcia
Co wyróżnia frezy z węglików spiekanych z całej gamy dostępnych na rynku frezów? Trwałość i system nacięć, dzięki któremu frezy nie nagrzewają się podczas pracy. Wszystko za sprawą cyrkulacji powietrza, do której dochodzi w momencie włączenia frezu w obroty. Powietrze przenika pomiędzy ostrzami, uniemożliwiając przegrzanie powierzchni roboczej. Co więcej, gdy kręcimy frezem w prawą stronę ostrza tną płytkę paznokciową, umożliwiając szybką i jednocześnie dokładną pracę, gdy w lewo, ślizgają się po powierzchni, zamykając płytkę. W przypadku pracy frezami z węglików spiekanych nie ma konieczności dodatkowego polerowania płytki.


Nacięcia frezu 426 są oznaczone symbolem FX (od feine X-Verzahnung), czyli charakteryzują się łagodnymi ostrzami. Frezy FX to najdelikatniejsze frezy z węglików spiekanych dostępne w naszej ofercie.


Kształt
Frez 426 FX ma kształt bardzo smukłego walca. Jego średnica wynosi 2,3 milimetra. Kształt umożliwia precyzyjną pracę na całej płytce paznokcia, a także doskonale sprawdza się do nadawanie pożądanego kształtu sztucznych paznokci. 


Inne cechy:


Średnica
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 426 FX 023 mamy do czynienia z frezem o średnicy 2,3 milimetrów.


Średnica trzpienia
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35 mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku m.in.: Baehr, Gerlach, Orthofex, Promed, Raue, Ruck, Süda, Xenox.


Obroty
Zalecane obroty w przypadku frezu z węglika spiekanego 426 FX do 30 000 obrotów.


Bezpieczeństwo i użytkowanie
Frez z węglika spiekanego 426 FX wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaInne
Średnica023
Zastosowaniedo paznokci, do hybrydy, do zgrubiałych i grzybiczych paznokci
Rodzaj ostrzyłagodne ostrza

Zajrzyj na bloga i dowiedz się więcej
27.04.2016 Terapia pękających pięt
13.04.2017 Wykorzystanie frezów z węglika spiekanego

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Zadowolenie
Jakość