Frez z węglika spiekanego 429 FX 060
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez z węglika spiekanego 429 FX 060

Oceń ten produkt jako pierwszy

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy z węglika spiekanego

Gładka powierzchnia paznokcia oraz szybkie i dokładne ściąganie żelu, hybryd i akrylu – frez z węglika spiekanego 429 FX spełnia te oczekiwania.

Dostępność: W magazynie

DARMOWA PRZESYŁKA
od 300zł
Pokryjemy koszty Twojej dostawy
EKSPRESOWA DOSTAWA
w mniej niż w 24h
Zamów dziś, odbierz jutro
KUPUJESZ - ZYSKUJESZ
Kupując więcej, kupujesz taniej
Korzystaj z atrakcyjnych rabatów

Łagodne ostrza, rewelacyjne efekty!

Opis

Gładka powierzchnia paznokcia oraz szybkie i dokładne ściąganie żelu, hybryd i akrylu – frez z węglika spiekanego 429 FX spełnia te oczekiwania.


Frez polecany jest szczególnie do ściągania hybryd oraz pracy na normalnych lub lekko zgrubiałych paznokciach. Specjalna budowa frezu umożliwia usuwanie dużych partii paznokcia w bardzo krótkim czasie, nie powodując przy tym przegrzania płytki. Podczas pracy należy zachować szczególną ostrożność w okolicy tkanek miękkich i łożyska paznokcia. Frezy z węglików spiekanych charakteryzują się wytrzymałością i są przystosowane do dezynfekcji i sterylizacji. Jest to zakup, który z powodzeniem będzie spełniał swoje zadania przez wiele lat pracy.


Zastosowanie


Frez 429 FX idealnie sprawdza się w pracy przy normalnych lub lekko zgrubiałych paznokciach. Jest również niezastąpiony podczas zabiegów, których celem jest ściągnięcie hybryd, żelu lub akrylu.  • Paznokcie naturalne – opracowanie wierzchniej normalnej lub lekko zgrubiałej powierzchni paznokcia. Powierzchnia płytki po zastosowaniu frezu 429 FX jest gładka i jednolita.

  • Paznokcie sztuczne/ hybryda – frez doskonale nadaje się do ściągnięcia hybrydy z paznokci. Hybryda, będąca połączeniem żelu i lakieru do paznokci, nie jest aż tak twarda jak sam żel czy akryl. Dlatego frezy z łagodnymi ostrzami i drobnymi cięciami, tak jak 429 FX, będą optymalne do szybkiego i dokładnego ściągania lakieru hybrydowego z paznokci.


Materiał


Węglik spiekany, inaczej hard metal, to najtwardszy z dostępnych na rynku materiałów, z których wytwarzane są frezy. Specjalna budowa frezów umożliwia usuwanie dużych partii paznokcia w bardzo krótkim czasie, nie powodując tym samym przegrzania płytki. Dzięki właściwościom materiału frezy te z powodzeniem są używane nie tylko w zabiegach przy stopach, ale również w stomatologii czy protetyce dentystycznej. Praca frezami z węglika spiekanego bardzo usprawnia i przyśpiesza zabiegi. Ze względu na materiał i zastosowanie używanie frezów z węglika spiekanego wymaga również sprawności i doświadczenia operatora.


Nacięcia


Co wyróżnia frezy z węglików spiekanych z całej gamy dostępnych na rynku frezów? Trwałość i system nacięć, dzięki któremu frezy nie nagrzewają się podczas pracy. Wszystko za sprawą cyrkulacji powietrza, do której dochodzi w momencie włączenia frezu w obroty. Powietrze przenika pomiędzy ostrzami, uniemożliwiając przegrzanie powierzchni roboczej. Co więcej, gdy kręcimy frezem w prawą stronę ostrza tną płytkę paznokciową, umożliwiając szybką i jednocześnie dokładną pracę, gdy w lewo, ślizgają się po powierzchni, zamykając płytkę. W przypadku pracy frezami z węglików spiekanych nie ma konieczności dodatkowego polerowania płytki.


Nacięcia frezu 429  są oznaczone symbolem FX (od feine X-Verzahnung), czyli charakteryzują się łagodnymi ostrzami. Frezy FX to najdelikatniejsze frezy z węglików spiekanych dostępne w naszej ofercie.


Kształt


Frez 429 FX ma kształt ściętego stożka. W zależności od wariantu który wybierzesz 429 FX 040 lub 429 FX 060 w najgrubszym miejscu jego średnica wynosi analogicznie 4 lub 6 milimetrów. 


Inne cechy:


ŚREDNICA
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 429 FX 040 mamy do czynienia z frezem o średnicy 4 milimetrów, zaś w przypadku 429 FX 060 – 6 milimetrów.


ŚREDNICA TRZPIENIA
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku


OBROTY
Zalecane obroty w przypadku frezu z węglika spiekanego 429 FX to od 20 000 do 25 000 obrotów.


BEZPIECZEŃSTWO I UŻYTKOWANIE
Frez z węglika spiekanego 429 FX wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaInne
Średnica060
Zastosowaniedo paznokci
Rodzaj ostrzyłagodne ostrza


Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Zadowolenie
Jakość